اقتصادی
رییس اتحادیه طلا و جواهر:

بازار طلای تهران دوشنبه تعطیل است

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ابراز همدردی با آحاد مردم عزادار از تعطیلی بازار طلا و جواهر تهران در روز دوشنبه – 16دیماه - همزمان با تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

تعطیلی بازار-بازار-سردار سلیمانی-بازار طلا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با شهادت سردار سرافزار سپاه اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی، صنف طلا و جواهر همانند عموم مردم ایران و جامعه اصناف و دوستاران آن شهید با نصب پاچه های مشکی و بنر و تصاویر سردار دلها در محل واحدهای کسبی خود ابراز سوگواری و عزاداری می کنند.

در همین راستا "ابراهیم محمدولی" ضمن بیان تسلیت مجدد به دوستاران و عاشقان شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد: همزمان با تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه 16 دیماه، بازار طلای تهران در این روز همگام با جامعه اصناف و به پاس این شهید بزرگوار و حضور در مراسم تشییع تعطیل می باشد.

وی یادآور شد: امنیت امروز ما مرهون جانفشانی و فداکاری این شهید عزیز و همه سلیمانی هایی است که از خود گذشتند تا ما در آرامش به کسب و کار و فعالیت اقتصادی بپردازیم و جامعه اصناف و صنف بزرگ طلا و جواهر قدرران این ایثارگری هاست.

براساس این گزارش دیگر اصناف بازار تهران نیز در این روز با تعطیلی واحدهای کسبی خود تمهیدات لازم برای حضور هرچه باشکوه تر در مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی فراهم خواهند نمود.

 

انتهای پیام

0
1317
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید