اقتصادی

در تمامی اماکن اداری استفاده از ماسک اجباری است/ التزام در مراکز عمومی

پیرو ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا استفاده از ماسک در تمامی مراکز اداری، وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز تجمع جمعیت الزامی می باشد.

الزام ماسک-ادارات-کرونا-ماسک-ستاد ملی مقابله با کرونا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، پس از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا ستاد ملی مبارزه با کرونا تدابیر بیشتری برای جلوگیری از انتشار این بیماری تصویب و ابلاغ کرد.

بر همین اساس از نیمه تیرماه استفاده از ماسک در محل تجمع افراد الزامی شده و در تمامی ادارات دولتی و غیردولتی باید موضوع استفاده از ماسک اجباری شود.

همچنین در اتوبوس ها و مترو و مراکز تجمیع جمعیت از قبیل پاساژها، تالارها و... حتما باید ماسک زدن رعایت و الزام گردد و در صورت عدم رعایت مانع ارائه خدمات گردد.

براساس این گزارش بررسی شود آیا نتایج آزمایش بیماران کرونایی به ادارات، اشخاص و استانداری ها ابلاغ شده؟ و در صورت نتایج مثبت باید به ادارات و افراد اعلام گردد.

در مصوبه این ستاد نیز آمده است تمامی ادارات دولتی و غیردولتی و مراکز ارائه خدمات ضمن الزام به ماسک برای کارکنان، باید ترتیبی اتخاذ شود تا مراجعین هم الزام داشته و در صورت عدم رعایت از ورود به ادارات و مراکز جلوگیری و خدمات ارائه نشود.

 

انتهای پیام

0
65
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید