اقتصادی

مراقب کلاهبردار خرید سکه با کارت جعلی باشید+ تصویر

پلیس فتای نیروی انتظامی از اعضای صنفی این اتحادیه به ویژه فروشندگان سکه خواست ضمن هشیاری و شناسایی فرد متهمی که با کارت بانکی جعلی اقدام به خرید سکه می کند، در صورت رویت این فرد را به پلیس معرفی نمایند.

کارت بانکی-کارت جعلی-اسکیمر-کلاهبردار-متهم-سارق-سکه-اتحادیه طلا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران؛ پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ(پلیس فتا) طی نامه ای به اتحادیه طلا و جواهر تهران از اعضای صنفی این اتحادیه خواست در شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که با جعل کارت بانکی اقدام به خرید سکه می کند همکاری کنند.

براساس این گزارش با توجه به اعلام پلیس فتا مبنی بر تشکیل بیش از 100 پرونده قضایی با ماهیت کپی کارت بانکی(اسکیمر)، یکی از متهمین تحت تعقیب با نشان دادن کارت گواهینامه خود به هویت "سبحان فرزانه کناری" به شماره ملی 2092099876 در سطح شهر تهران و استان البرز اقدام به خرید سکه با استفاده از نسخه دوم کارت بانکی شکات می نماید که همین موضوع مشکلاتی را برای فروشندگان سکه(از قبیل مسدودی حساب بانکی) و شهروندان فراهم نموده است.

 

برهمین اساس تصاویر متهم جهت شناسایی نمایش داده شده تا در صورت مراجعه این شخص بلافاصله با مامورین پلیس 110 جهت دستگیری وی تماس حاصل نمایند.

قبلا از حسن توجه و هوشیاری همکاران و اعضای گرامی صنفی در رعایت مسایل امنیتی و همکاری با نیروی محترم انتظامی کمال تشکر را داریم.

 

انتهای پیام

0
1474
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید