اقتصادی

دانشگاه طلا و جواهر دانشجو می پذیرد

مرکز علمی کاربردی طلا و جواهر تحت نظر اتحادیه طلا،جواهر، نقره و سکه تهران اقدام به جذب دانشجو در 6 رشته دانشگاهی نموده است.

دانشگاه طلا و جواهر-طلا و جواهر-دانشگاه-اتحادیه طلا-اتحادیه طلا و جواهر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، ثبت نام مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران برای ترم بهمن از روز گذشته آغاز شده است.

در همین ارتباط ابراهیم محمدولی رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد جذب دانشجوی این دانشگاه گفت: دانشگاه طلا و جواهر در 6 رشته ی کارشناسی طراحی زیور آلات، کاردانی ریخته گری زیورآلات، کاردانی ساخت زیورآلات با دست، کاردانی گوهر نشانی( مخراجکاری)، کاردانی زنجیر سازی، و کاردانی ورق کاری دانشجو می پذیرد.

وی با بیان اینکه ثبت نام این دانشگاه تا روز دوشنبه 29بهمن ماه تمدید شده است افزود: دانشگاه طلا و جواهر اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با تلاش و پیگیری های هیات مدیره و اعضای محترم، فعالیت خود را جهت ثبت نام آغاز نموده و این دانشگاه می تواند به رشد و ارتقاء صنعت طلا و جواهر کشور کمک شایانی کند.

محمدولی با اشاره به اینکه در گذشته این دانشگاه نیروهای متخصص و کارآمدی را تحویل بازار و صنعت طلا و جواهر نموده است گفت: این اتحادیه برای گسترش و توسعه مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر برنامه های زیادی دارد و در حال حاضر این دانشگاه در حال تدوین برنامه های آموزشی برای 20 رسته شغلی طلا و جواهر می باشد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان برگزاری دوره های تک پودمان در این دانشگاه ادامه داد: این دانشگاه تصمیماتی را برای پذیرش دانشجو از خارج کشور و تعامل با دیگر دانشگاهها و مراکز آموزشی خارج کشور دارد که امیدواریم در نهایت سطح کیفی این دانشگاه به مرور زمان افزایش یابد.

گفتنی است، مدارک لازم جهت ثبت نام اصل و کپی شناسنامه و  کارت ملی ، آخرین مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس می باشد که داوطلبان می توانند به نشانی؛
 خیابان بهار شمالی،  کوچه طباطبائی،  پلاک ۲ ، مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران مراجعه نمایند و یا

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۷۵۳۱۸۳۶ – ۷۷۶۰۴۶۵۹ تماس حاصل نمایند.

 

انتهای پیام

0
66455
اتحادیه طلا و جواهر

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید