اقتصادی
اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد؛

مراقب کانالها و صفحات جعلی با نام اتحادیه طلا و جواهر تهران در فضای مجازی باشید

به دنبال فعالیت برخی کانال های تلگرامی جعلی به نام اتحادیه طلا و جواهر تهران، این اتحادیه نسبت به سوء استفاده کلاهبرداران از نام و نشان این اتحادیه و اعلام قیمت طلا و سکه در فضای مجازی هشدار داد.

اتحادیه طلا-سایت اتحادیه-جعل کانال-جعل-اتحادیه طلا و جواهر تهران-قیمت طلا-فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران؛ با توجه به افزایش و تعدد کانالهای تلگرامی به جهت اعلام قیمت و نرخ طلا، سکه، ارز و موارد مرتبط با آن، و با توجه به جذابیت نرخ های اعلامی این اقلام برای مردم برخی کلاهبرداران با سوء استفاده از نام و یا نشان اتحادیه ی طلا و جواهر تهران اقدام به جعل کانال و صفحات در فضای مجازی با نام این اتحادیه نموده اند.

در همین راستا اعلام می گردد؛ «اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر نقره و سکه تهران» در فضای مجازی هیچ گونه کانالی جهت اعلام نرخ نداشته و تنها مرجع رسمی اعلام قیمت طلا و سکه توسط این اتحادیه، وب سایت www.estjt.ir می باشد.

لذا هرگونه کانال و صفحه با جعل نام و نشان این اتحادیه جهت اعلام نرخ در فضای مجازی فاقد وجاهت قانونی بوده و با معرفی به مراجع ذیصلاح تحت پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است راههای ارتباطی رسمی اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران جهت اطلاع رسانی و اعلام موارد مرتبط صنفی در فضای مجازی فقط از طریق؛

سایت رسمی اتحادیه و جواهر تهران به نشانی؛ www.estjt.ir

 و صفحه رسمی اتحادیه طلا و جواهر تهران در اینستاگرام؛ etalajavaher

می باشد.

 

انتهای پیام

 

0
1239
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید