اقتصادی

پیام تبریک هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران بمناسبت هفته نیروی انتظامی

هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تبریک و گرامی داشت هفته نیروی انتظامی برای پرسنل این نیرو و همه مدافعان امنیت کشور آرزوی سلامتی و موفقیت نمود.

نیروی انتظامی-هفته نیروی انتظامی-اتحادیه طلا-طلا و جواهر-هیات مدیره

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با هفته نیروی انتظامی هیات مدیره اتحادیه اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با انتشار پیامی ضمن تبریک این هفته به پرسنل جان برکف این نیرو، برای ایشان آرزوی توفیق خدمتگذاری، سلامتی و موفقیت نمود.

در این پیام آمده است؛ «نام نیروی انتظامی ایران در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم، همنشین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر(عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان و نثار جان خود همواره ثابت قدم و کوشا بوده اند.

ایران اسلامی و جامعه اصناف به ویژه صنف و صنعت طلا و جواهر به این پرسنل خدوم افتخار نموده که برای امنیت و نظم عمومی جامعه از هیچ کوششی دریغ ننموده و مخلصانه در جهت منویات مقام معظم رهبری و در راستای آرامش کشور تلاش نموده اند.

این اتحادیه برخود لازم می داند هفته نیروی انتظامی را بر غیورمردان نیروی انتظامی تبریک و تهمیت عرض نموده و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه مدافعان امنیت این مرز و بوم داشته باشد.

رئیس و هیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران»

 

انتهای ییام

0
392
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید