اقتصادی
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد:

هنوز دستوری برای تعطیلی بازار صادر نشده است

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط اصناف و صنف طلا و جواهر اعلام کرد؛ هنوز دستوری برای تعطیلی بازار از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و اتاق اصناف صادر نشده است.

یزدانی-مسعود یزدانی-نایب رئیس اتحادیه طلا-اتحادیه طلا و جواهر-اتحادیه طلا-طلا-بازار طلا-کرونا-پروتکلهای بهداشتی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، مسعود یزدانی نایب رئیس اول اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه همکاران صنفی و مردم خوب کشورمان از همه اعضای صنف و صنعت طلا و جواهر خواست تا با توجه به موج چهارم بیماری کرونا و تشدید این بیماری پروتکل های بهداشتی را بیش از پیش رعایت نمایند.

وی با اشاره به وضعیت قرمز اکثر شهرهای کشور از جمله کلانشهر تهران گفت: با توجه به رشد این بیماری، گروه 2 شغلی که صنف طلا و جواهر نیز زیر مجموعه آن محسوب می شود، فعلا تا تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران یادآور شد: هنوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و اتاق اصناف تهران دستوری مبنی بر تعطیلی بازار و این صنف صادر نشده و تا اعلام رسمی مراجع رسمی فعلا بازار طلا باز خواهد بود.

این مقام صنفی تاکید کرد: در صورت اعلام تعطیلی بازار این مورد از طریق سایت و کانالهای ارتباطی اتحادیه طلا و جواهر و مراجع رسمی از جمله اتاق اصناف اطلاع رسانی خواهد شد و از همه همکاران خواهشمند است به شایعات و گمانه زنی ها توجه نکنند.

یزدانی در خاتمه از همه همکاران و اعضای محترم صنف که موارد بهداشتی را برای کاهش آمار تلفات بیماری کرونا رعایت می کنند تقدیر و تشکر کرد، و از تمامی اعضای صنفی و مردم شریف ایران خواست با همکاری هم و رعایت پروتکل های بهداشتی در راه ریشه کن شدن این بیماری گام بردارند.

 

انتهای پیام

0
387
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید