اقتصادی

واحد مجهز اداری و سامانه مکانیزه اتحادیه طلا و جواهر تهران افتتاح شد

در آستانه عید سعید غدیر "واحد اداری و سامانه یکپارچه مکانیزه اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران" با حضور رییس اتاق اصناف تهران، امنا و فعالین صنف طلا و جواهر افتتاح شد.

واحد مجهز اداری-سامانه مکانیزه-اتحادیه طلا و جواهر تهران-اتحادیه طلا-آیت محمدولی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، صبح امروز و در آستانه عید امامت و ولایت، عید سعید غدیر خم، واحد اداری و سامانه یکارچه مکانیزه اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، در جهت رفاه و سهولت اعضای این صنف افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در آیین گشایش این پروژه که قاسم نوده فراهانی و تعداد کثیری از پیشکسوتان، امنا و فعالین صنف و صنعت طلا و جواهر حضور داشتند، حضار از نزدیک با این واحد اداری مجهز و سامانه مکانیزه آن بازدید کرده و آشنا شدند.

در این مراسم "آیت محمدولی" رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان لزوم خدمت رسانی خوب به اعضای صنفی گفت: هدف از این طرح تسهیل کار مراجعه کنندگان به اتحادیه و آسایش اعضای صنفی بوده است.

وی با اشاره به استفاده از امکانات به روز در این واحد اداری افزود: با نوسازی و یکپارچه سازی این واحد از اتحادیه، خدمات ارائه شده برای همکاران تجمیع شده و اعضای صنفی می توانند، در یک طبقه همه امور اداری خود را انجام داده و با صرف وقت کمتری کارهای خودر را انجام دهند.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد راه اندازی سامانه یکپارچه مکانیزه این اتحادیه نیز تصریح کرد: در این سامانه سعی بر این است که برای نخستین بار کاغذ بازی حذف شده و با اسکن پرونده ها و حذف تدریجی پرونده های کاغذی رفت و آمد به اتحادیه به حداقل رسیده و بیشتر امور کاری این اتحادیه به صورت آنلاین انجام گردد.

محمدولی همچنین در گزارشی راه اندازی روابط عمومی و وب سایت اتحادیه طلا و جواهر  تهران را گام بزرگی برای ارتباط مؤثر با اعضای صنفی و تعامل با رسانه و مردم برشمرد و ادامه داد: طی سالهای اخیر مرکز علمی – کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران بنا به دلایلی غیرفعال شده بود، که با همت اعضای این هیات مدیره و دیگر همکاران صنفی، این دانشگاه همکنون فعال شده و می تواند از لحاظ علمی و عملی برکات بزرگی را برای صنف و صنعت طلا و جواهر به همراه داشته باشد.

در این مراسم "حاج حمید پویا" رییس اتاق تعاملات اتحادیه طلا و جواهر تهران و فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهید صفارهرندی نیز طی سخنانی ضمن تبریک عید سعید غدیر، بر به روز بودن و استفاده از امکانات و تجهیزات روز برای رشد امور صنفی و ارتقاء صنف طلا و جواهر تأکید کرد.

گفتنی است، واحد اداری نوسازی شده طی مدت 5.5 ماه با امکانات به روز و استفاده بهینه از فضا به مساحت 184 متر مربع برای تسهیل مراجعه کنندگان و اعضای صنفی به همراه سامانه یکپارچه خدمات اداری مکانیزه تجهیز و نوسازی شده است.

 

انتهای پیام

0
5840
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید