اقتصادی

مراقب بازرسان قلابی باشید

سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد کسبه و اصناف مراقب افرادسودجو و فرصت طلب در لباس ماموران بازرسان این سازمان باشند.

سازمان تعزیرات حکومتی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر، سازمان تعزیرات حکومتی کشور اعلام کرد اخیرا برخی از افراد سودجو و فصت طلب با جعل عنوان ماموران سازمان تعزیرات حکومتی کشور با توجه به شرایط و عدم ثبات برخی قیمتها اقدام به اخاذی و اقدام مجرامانه می کنند که در این میان لزوم هوشیاری اصناف و کسبه را می طلبد.

سازمان تعزیرات حکومتی کشور  اعلام کرد براساس برخی گزارشات واصله بعضا افراد سودجو و فرصت طلب با مراجعه به واحدهای صنعتی تولیدی، توزیعی و صنفی و با سوء استفاده از شرایط و عدم ثبات قیمت ها با جعل عناوینی مانند" رئیس شعبه" و یا "مامور" سازمان تعزیرات حکومتی اقدام به اخاذی نموده و یا مرتکب سایر اعمال محرمانه می شوند که این موضوع موجب سلب اعتماد عمومی و خدشه به وجهه ی همکاران خدوم این سازمان می گردد.

قابل ذکر است همکاران و مامورین این سازمان هیچگاه به صورت انفرادی ماموریتی برای بازرسی از اصناف نداشته و همواره با داشتن اتیکت هویتی، به صورت اکیپ بازرسی همراه با بازرسین اصناف و مامورین سایر دستگاههای همکار و ناظر با خودروهای دارای آرم مشخص و به صورت علنی و جمعی اقدام به بازدید و بازرسی از واحدهای صنفی می نمایند.

سازمان تعزیرات حکومتی کشور از همه کسبه و اصناف در خواست کرده موارد مشکوک و بازرسی های انفرادی در این زمینه را به سرعت گزارش نمایید.

 

 

انتهای پیام

 

 

0
42
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید