اقتصادی

استقبال گرم از غرفه دانشگاه طلا و جواهر در نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

غرفه مرکز علمی – کاربردی دانشگاه طلا و جواهر تهران مورد توجه و استقبال پرشور بازدیدکنندگان نمایشگاه طلا و جواهر شیراز قرار گرفت.

دانشگاه-دانشگاه طلا و جواهر-اتحادیه طلا و جواهر تهران

چهارمین نمایشگاه طلا و جواهر شیراز در حالی برگزار شد که توجه بازدیدکنندگان این نمایشگاه به موضوع آموزش و غرفه مرکز علمی – کاربردی دانشگاه طلا و جواهر تهران در این نمایشگاه بی نظیر بود.

علاقه مندان ساخت و آموزش زیورآلات طلا و جواهر با حضور در غرفه دانشگاه طلا و جواهر از نزدیک آثار دانشجویان این مرکز را مشاهده و از رشته ها و دوره های آموزشی این دانشگاه اطلاع کسب کردند.

همچنین بازدیدکنندگان ضمن گفتگو با " دکتر فخاری" مسوول این دانشگاه از کیفیت و زمان ثبت نام این دانشگاه و رشته های آموزشی آن مطلع شدند.

حضور این غرفه در نمایشگاه طلا و جواهر شیراز، مورد توجه اساتید این هنرصنعت و روسای اتحادیه ها و فعالین صنفی نیز قرار گرفت.

گفتنی است در این نمایشگاه درخواستهایی برای برگزاری دوره های کوتاه مدت توسط "مرکز علمی – کاربردی دانشگاه طلا و جواهر تهران" در شهرهای دیگر از جمله شیراز و استان فارس از طرف بازدیدکنندگان مطرح شد.

شایان ذکر است؛دانشگاه علمی- کاربردی طلا و جواهر تحت نظارت اتحادیه فروشندگان، سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران در مقطع کاردانی از 27 مرداد در رشته های:

- کاردانی حرفه ای طلا و جواهر، ساخت زیورآلات با دست
- کاردانی حرفه ای طلا و جواهر، گوهر نشانی
- کاردانی فنی طلا و جواهر، ریخته گری
- کاردانی فنی طلا و جواهر، ورق کاری
- کاردانی فنی طلا و جواهر، زنجیرسازی فلزات قیمتی
- کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
- کاردانی حرفه ای مدیریت بهره وری در واحدهای صنفی
- کاردانی حرفه ای بازاریابی

و در مقطع کارشناسی از 2 شهریورماه در رشته کارشناسی حرفه ای طراحی زیورآلات دانشجو می پذیرد.علاقمندان می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره تلفن های
77604659_021 و 77531836_021 09337780321 تماس حاصل نموده و یا
به آدرس: تهران- خیابان بهار شمالی- کوچه طباطبایی- پلاک 2 مراجعه نمایید.

 

انتهای پیام

0
1450
سایت اتحادیه طلا و جواهر

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید