اقتصادی
همزمان با تغییرات جدید در قانون مالیاتی؛

برگزاری نشست آموزشی مالیات در صنف طلا و جواهر/ تعویق نشست

همزمان با تغییرات گسترده در چگونگی رسیدگی مالیاتی عملکرد سال 98 و حذف تعیین مالیات به روش علی الرأس، اتحادیه طلا و جواهر تهران با همکاری سازمان امور مالیاتی نشستی آموزشی در این زمینه برای اعضای صنفی خود برگزار می کند.

مالیات-اتحادیه طلا- سمینار آموزشی-اظهارنامه مالیاتی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، سمینار آموزشی با همکاری سازمان امور مالیاتی توسط اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر ، نقره و سکه تهران، با موضوع تنظیم و شرایط پذیرش اظهارنامه مالیاتی سال 1398 برای بهره گیری اعضای صنف طلا و جواهر برگزاری می گردد.

برهمین اساس در این نشست انجام تکالیف قانونی و چگونگی نگهداری و ارائه اسناد و مدارک توسط اساتید و کارشناسان سازمان امور مالیاتی ارائه می گردد.

برپایه این گزارش با توجه به تغیرات در چگونگی و رسیدگی های مالیاتی عملکرد سال98 و حذف تعیین مالیات به روش علی الرأس، از اعضای محترم صنفی درخواست می گردد با حضور در این سمینار آموزشی از مزایای خود اظهاری و جلوگیری از جرایم مالیاتی بهره مند گردند.

 شایان ذکر است این نشست آموزشی در روز چهارشنبه 7 اسفندماه سال جاری از ساعت 9 الی 13 در سالن اجتماعات اتاق اصناف تهران واقع در خیابان شریعتی ، بعد از سه راه ملک ، پلاک ۴۵۶ برگزار می گردد.

این نشست به علت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به تعویق افتاد. زمان برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

0
1790
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید