اقتصادی
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:

صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: در صنعت طلا و جواهرات هیچ پولی از دولت نخواهیم گرفت و به بیانی دیگر صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد.

نمایشگاه-نمایشگاه بین‌المللی طلا-اصفهان-نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان-اتحادیه طلا-محمدولی

 ابراهیم محمد ولی شامگاه سه شنبه در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین آلات وابسته در اصفهان، اظهار کرد: درست است که مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارند، اما باید از استان اصفهان که بخش عظیمی از صنعت کشور را در خود جای داده، حمایت کرد تا مشکلات عظیم اقتصادی کشور جبران شود.

وی ادامه داد: بهبود شرایط اقتصادی کشور با بهبود روند صادرات و واردات محقق می شود و از این دو طریق می‌توان ارزآوری برای کشور به همراه داشته باشیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران تصریح کرد: هنر و فرهنگ ایران صادر شده است و دنیا خواهان آن است، اما با وجود برخی از بروکراسی های اداری، این مهم اتفاق نیفتاده و به عقیده من در صورت تدوین سند تحول راهبردی، این مهم برای ما دست یافتنی خواهد بود.

محمدولی تاکید کرد: هفت کشور در دنیا حرف اول را در صنعت طلا و جواهرات می‌زنند که ایران یکی از آنها است. در صنعت طلا و جواهرات هیچ پولی را از دولت نخواهیم گرفت و به بیانی دیگر صنعت طلا به سرمایه دولت هیچ نیازی ندارد.

انتهای پیام

0
1500
ایسنا

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید