اقتصادی

آموزش دانشگاهی لازمه صنعت طلا و جواهر است

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اعلام آغاز ثبت نام دانشگاه طلا و جواهر بر آموزش دانشگاهی برای رشد صنعت طلا و جواهر کشور تاکید کرد.

دانشگاه-اتحادیه طلا- اتحادیه طلا و جواهر-مسعود یزدانی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، "مسعود یزدانی" مرکز علمی کاربردی طلا و جواهر اتحادیه طلا، جواهر و نقره تهران را اولین مرکز تخصصی دانشگاهی در این حوزه اعلام کرد و گفت: علاقه مندان به تولید طلا و جواهر می توانند در دانشگاه طلا و جواهر این اتحادیه ثبت نام کنند.

وی با اشاره به استقبال از این دانشگاه گفت: دانشگاه طلا و جواهر در ۵ رشته کاردانی و یک رشته کارشناسی فعالیت می کند و تاکنون فارغ التحصیلان زیادی را جذب بازار کار نموده است.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: این دانشگاه همکنون در رشته های کارشناسی طراحی زیور آلات، کاردانی ریخته گری زیورآلات، کاردانی ساخت زیورآلات با دست، کاردانی گوهر نشانی( مخراجکاری)، کاردانی زنجیر سازی، و کاردانی ورق کاری دانشجو می پذیرد.

یزدانی یادآور شد: دانشگاه طلا و جواهر در دوره های کوتاه مدت تک پودمانی و دوره های تک درس طراحی فعالیت داشته و در این زمینه در رشته طراحی زیورآلات با دست و یارانه، تکنیک های خلاقیت در طراحی، پرسپکتیو و رسم فنی در طراحی و راندو تخصصی زیورآلات با دست دوره هایی را برگزار نموده است.
وی آموزش دانشگاهی و آکادمیک را نیاز صنف و صنعت طلا و جواهر دانست و خاطر نشان کرد: در دانشگاه طلا و جواهر تلاشهایی برای جذب اساتید خبره داشته ایم و شرایطی را ایجاد کرده ایم تا تولیدکنندگان طلا و جواهر در تجهیز این دانشگاه حضوری موثر داشته باشند، بطوریکه در این دانشگاه فضای کارگاهی در حدود ۳۵۰ متر ایجاد کرده ایم.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان برنامه های این اتحادیه برای دوره های کوتاه مدت فروشندگی طلا، جواهر و سکه در این دانشگاه تصریح کرد: توصیه می کنم همه همکاران بخصوص نسل جوان از آموزشهای این مرکز علمی کاربردی استفاده کنند تا سطح علمی صنف و صنعت طلا و جواهر افزایش یافته و موجبات توسعه این صنف و صنعت بیش از پیش فراهم گردد.

یزدانی در خاتمه ضمن دعوت از همه اعضای صنفی که دارای توانمندی در جهت رشد اهداف دانشگاه طلا و جواهر می باشند گفت: این دانشگاه متعلق به همه صنف می باشد و رشد این دانشگاه رشد همه صنف طلا و جواهر را فراهم می کند، و امیدوارم همه ۲۰ رسته صنفی در فعالیت و کسب وکار خود موفق بوده و آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه آنان دارم.

شایان ذکر است؛ علاقه مندان برای ثبت نام در ترم بهمن این دانشگاه می توان تا 29 بهمن ماه با مدارک اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس به نشانی؛ خیابان بهار شمالی، کوچه طباطبائی، پلاک ۲ ، مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران مراجعه نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۷۵۳۱۸۳۶ – ۷۷۶۰۴۶۵۹ تماس حاصل فرمایند.

 

انتهای پیام

 

0
4961
اتحادیه طلا و جواهر

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید