اقتصادی
در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت؛

اتحادیه طلا و جواهر، اتحادیه برتر صنفی شد

در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت که توسط وزارت صمت برگزار شد، اتحادیه طلا و جواهر تهران به عنوان اتحادیه صنفی برتر انتخاب شد.

اتحادیه طلا-صنف طلا-ابراهیم محمدولی-رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران-صنعت طلا و جواهر-اتحادیه برتر-جشنواره پژوهش و فناوری-صنعت، معدن و تجارت

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا وجواهر تهران، صبح امروز در مراسمی که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید، از اتحادیه طلا، جواهر نقره و سکه تهران به عنوان اتحادیه برتر جشنواره پژوهش و فناوری تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور معاونین وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون اتاق ایران و همچنین اتحادیه های صنفی و تشکلها در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید از "ابراهیم محمدولی" رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به جهت بهره مندی از ظرفیتهای پژوهشی و توسعه فناوری بخش تولید و تجارت به عنوان اتحادیه برتر تقدیر شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز در سخنانی این موفقیت را خدمت همه همکاران صنف بزرگ تبریک گفت و از تلاش مجدانه هیات مدیره محترم این اتحادیه و همه اعضاء گرامی صنف طلا و جواهر که در این موفقیت سهیم بودند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، که با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید امروز برگزار گردید، از بین 138 اتحادیه صنفی تهران سه "اتحادیه طلا و جواهر"، "پوشاک" و "خزاری" را به عنوان اتحادیه های برتر صنفی معرفی کرد.

 

انتهای پیام

 

0
4762
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید