اقتصادی
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:

نمایشگاههای طلا و جواهر فرصت مغتنمی برای همفکری صنفی است/ برگزاری کارگاههای آموزشی دانشگاه طلا و جواهر در نمایشگاه اصفهان

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان اهمیت برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان از برگزاری همایش و نشست های آموزشی دانشگاه طلا و جواهر تهران در این نمایشگاه خبر داد.

اتحادیه طلا و جواهر تهران-اتحادیه طلا-آیت محمدولی-ابراهیم محمدولی-نمایشگاه-نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان-نمایشگاه طلا و جواهر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران " ابراهیم محمدولی" اصفهان را در صنعت طلا و جواهر دارای جایگاه بالایی برشمرد و گفت: همواره هنر و صنعت اصفهان در دنیا پرآوازه است، و در صنعت طلا و جواهر نیز این شهر به عنوان یکی از مهمترین مراکز ساخت و تولید طلا و دستگاههای طلاسازی مطرح است.

وی با اشاره به سابقه برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر در اصفهان یادآور شد: نمایشگاه اصفهان به عنوان قطب طلای کشور یکی از نمایشگاههایی است که با قدرت و به طور منظم طی سیزده دوره برگزار شده و این رویداد نمایشگاهی می تواند به رشد و توسعه صنعت طلا و جواهر کشور کمک شایانی نماید.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نمایشگاههای طلا و جواهر را ویترین این صنعت عنوان کرد و افزود: نمایشگاه طلا و جواهر فرصت مغتنمی برای تعامل و همفکری فعالان، روسای صنعت طلا و جواهر کشور و همچنین مسئولین کشور ایجاد می کند تا ضمن همفکری راههای رشد و برون رفت از مشکلات این صنف و صنعت بحث و تبادل نظر شود.

محمدولی ضمن بیان حضور فعال اتحادیه و دانشگاه طلا و جواهر تهران در این نمایشگاه گفت: در سیزهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان مرکز علمی-کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران اقدام به برگزاری یک همایش صنفی و سه کارگاه آموزشی در زمینه طراحی، فروشندگی و ساخت مصنوعات طلا و جواهر نموده است.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه صنفی با اتحاد و هفکری و کمک همه اعضای این صنف به نمایشی برای توانمندی های صنعت طلا و جواهر مبدل گردد.

 

انتهای پیام

0
4601
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید