اقتصادی

بازدید رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از مرکز آموزش علمی کاربردی این اتحادیه

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بازدید از روند برگزاری امتحانات دانشگاه طلا و جواهر، از نزدیک با دانشجویان این مرکز گفتگو کرد.

دانشگاه طلا و جواهر-طلا و جواهر-دانشگاه-اتحادیه طلا-اتحادیه طلا و جواهر-آیت محمدولی-محمدولیبه گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، آیت محمدولی صبح امروز با حضور در مرکز آموزش علمی کاربردی، اتحادیه طلا و جواهر، از روند برگزاری امتحانات این دانشگاه بازدید، و از نزدیک با دانشجویان این مرکز گفتگو و تبادل نظر کرد.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در این مراسم اختتامیه ترم اول این دانشگاه طی سخنانی، این صنف را دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی دانست و خاطرنشان کرد؛ دانشجویان این مرکز می توانند با مجهز شدن به علم و تجربه کاری صنعت طلا و جواهر کشورمان را به جایگاه اصلی خود برسانند.

وی با اشاره با فعالیت مجدد این دانشگاه، تصریح کرد: برای احیای این مرکز دانشگاهی طلا و جواهر زحمات بسیاری کشیده شده، و امیدواریم این نهالی که همکنون کاشته شده ثمره ای پربار در آینده داشته باشد.

محمدولی جوانان را سرمایه هایی بزرگ برای این صنف معرفی کرد و خاطرنشان کرد: امیدواریم این دانشگاه با رشد و توسعه در زمینه دانش روز و تخصص آکادمیک موجب ارتقاء اعضای صنفی و خروجی هنرمندان زبردست برای صنعت طلا و جواهر کشور گردد.

دکتر فخاری مسوول این مرکز نیز طی سخنانی ضمن بیان گزارشی از عملکرد این دانشگاه و تشکر از حمایتهای صورت گرفته از طرف اتحادیه، افقهای روشنی را پیش روی این دانشگاه برشمرد.

گفتنی است در این دیدار و مراسم، اعضای هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر، کمیته فنی، مسئولین و اساتید مرکز آموزش علمی کاربردی طلا و جواهر نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام

 

0
3763
اتحادیه طلا و جواهر

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید