اقتصادی
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان:

شرکت‌کنندگان نمایشگاه طلا معاف از مالیات هستند

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان گفت: بیش از ۶۰ درصد از ماشین آلات صنعت طلا در استان اصفهان ساخته می‌شود.

نمایشگاه-نمایشگاه بین‌المللی طلا-اصفهان-نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان-اتحادیه طلا-مالیات-نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان-یارمحمدیان

 علی یارمحمدیان شامگاه سه شنبه در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت فلزات گرانبها،  طلا،  سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین آلات وابسته اصفهان، اظهار کرد: به لطف فعالان اقتصادی امروز یکی از کیفی ترین نمایشگاه های استان اصفهان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه فراتر از نگاه ملی، توسعه جغرافیایی پیدا کرده است، چراکه از شمال غرب تا شمال شرق،  جنوب و شهرهای مرکزی ایران در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با اشاره به حضور شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه، تصریح کرد: مشارکت کشورهای ایتالیا و ترکیه سبب افزایش کیفیت این نمایشگاه شده و باید گفت شرکت نمایشگاه‌ها فعالیت های ذاتی خود مبنی بر گسترش روابط بین المللی را به خوبی انجام داده است.

یارمحمدیان افزود: با پیگیری‌ شرکت نمایشگاه‌ها، اتاق بازرگانی، اداره مالیات و سازمان های دیگر، تمام شرکت‌هایی که در این نمایشگاه شرکت می کنند، از پرداخت مالیات معاف هستند.

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد ماشین آلات طلا در استان اصفهان ساخته می‌شود،  گفت: استان اصفهان همواره پتانسیل بالایی در صنعت کشور داشته و دارد، به همین منظور برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها نویدبخش آن است که نمایشگاهی به واقع بین المللی برگزار کنیم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان خاطرنشان کرد: 29 رویداد اقتصادی در سال جاری برگزار شده که طبق نظرسنجی مخاطبان، بازخوردهای خوبی داشته و این امر سبب شده در سخت ترین شرایط اقتصادی بهترین باشیم.

انتهای پیام

0
1364
ایسنا

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید